NOWY KURS WIDEO

Happy Detoks
w weekend

Chcesz poczuć się lekko i dobrze wyglądać?

Oczyść ciało i umysł holistycznie.
W pakiecie otrzymujesz 5 różnych diet, 8 sesji jogi, oddechu i medytacji oraz pełny program z instrukcjami „krok po kroku.”

Jeśli chcesz:

$

oczyścić organizm holistycznie

$

poprawić wygląd

$

poczuć się lepiej

$

odzyskać energię

$

przejąć kontrolę nad swoimi nawykami

$

zregenerować się i odpocząć

$

wesprzeć detoks jogą, oddechem i medytacją

$

odciążyć układ pokarmowy

$

wyregulować metabolizm

$

skorzystać z wiedzy ekspertki z 20 – letnim doświadczeniem,

$

weekendowy Happy Detoks jest dla Ciebie.

Już po 24 godzinach programu Happy Detoks odczujesz spektakularną różnicę w samopoczuciu.

Czego możesz się spodziewać?

Happy Detoks ma MOC! Gwarantuję Ci, że weekendowy program oparty na mojej bestselerowej książce „Happy Detoks” odmieni Twoje życie na lepsze. Już teraz zyskaj dostęp do programu.

Niezależnie od programu, który wybierzesz, odczujesz korzyści dla ciała i umysłu, poczujesz lekkość, spokój, zadowolenie i przypływ energii.

Masz do wyboru aż 5 programów weekendowych :

Happy Detoks Sokowy:

silnie oczyszczający

Happy Detoks Chlorofilowy:

wzmacniający

Happy Detoks Jaglany:

regenerujący

Happy Detoks Ajurwedyski:

odżywiający

Happy Detoks Płynny:

alkalizujący

W videobooku każdy z nich jest dokładnie opisany.
Bez trudu wybierzesz najbardziej odpowiedni dla siebie.

W ramach programu otrzymujesz:

pełne instrukcje jak przygotować się do detoksu

5 różnych diet

program każdego dnia detoksu godzina po godzinie

weekendowe menu oczyszczające i przepisy

8 zróżnicowanych sesji jogi, oddechu i medytacji: joga poranna, joga na sen, joga detoks, joga oddechu na lepsze trawienie, medytacja ustalająca intencję, medytacja poranna, medytacja wieczorna, relaksująca sesja oddechu przeponowego

3 rewelacyjne techniki oddechowe: oddech przeponowy, oddech kwadratowy, oddech pulsacyjny, oddech słoneczny, e-book Happy Detoks

bonus: słynną sekwencję Powitanie Słońca.

Kurs powstał na podstawie bestsellera
„Happy detoks. Jedz, oddychaj i kochaj (siebie)”

Program Happy Detoks jest wyjątkowy, gdyż łączą nowoczesne zasady żywienia z mądrością Wschodu, gdzie właściwa dieta i odpowiednie ćwiczenia, oddech relaks i medytacją są traktowane jako źródło zdrowia, urody i długowieczności. Holistyczne podejście decyduje o jego skuteczności i popularności.

O mnie

Nazywam się Kasia Bem. Jestem nauczycielką jogi i medytacji. A także autorką książek: „Happy detoks”, „Happy Life. Sztuka Odpuszczania”, „Happy Uroda”, a także serii DVD „Happy Joga”.

Oddaję w Twoje ręce przemyślane, kompleksowe programy oczyszczania organizmu oraz odnowy zdrowia i urody. Poprowadzę Cię krok po kroku przez weekendowy proces detoksu, tak byś odczuł/a spektakularną różnicę w samopoczuciu i wyglądzie.

Zaproponuję Ci przemyślany program codziennej jogi na rano i wieczór, nauczę Cię oddychać i medytować, pokażę Ci jak się relaksować. Dostaniesz przepisy na proste posiłki, które wesprą Twoją transformację.  Zyskasz dostęp do video z jogą, medytacją i oddechem. Możesz zaufać mojemu 20 –letniemu doświadczeniu, podobnie jak  kilka tysięcy osób, które już skorzystało z programu Happy Detoks.

Zapraszam Cię do wspólnej przygody.

I pamiętaj: ”możesz, jeśli myślisz, że możesz.” To dotyczy wszystkiego nie tylko detoksu.

Q&A

Masz pytania odnośnie kursu? Zobacz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli masz wątpliwości lub nie znalazłaś tego czego szukasz, to zapraszam do kontaktu happy@kasiabem.com

Co zawiera kurs?

Kurs składa się z dokładnego omówienia wszystkich kroków niezbędnych do samodzielnego przeprowadzenia detoksu w domu i zawiera 5 różnych wariantów diety, korzyści i zalecenia do przeprowadzania każdej z nich, menu, przepisy, program godzinowy oraz weekendowy program sesji z jogą, oddechem i medytacją w formie nagrań video.

Jak szybko po zakupie otrzymam kurs?

Kurs w postaci videobook’a (ksiażeczka ze zintegrowanymi sesjami video) otrzymasz natychmiast po opłaceniu zakupu. Kurs zostanie wysłany na podany przez Ciebie podczas zakupu adres e-mail. Upewnij się, że adres jest wpisany poprawnie!

Nie mogę znaleźć kursu w swojej skrzynce

Może się zdarzyć, że kurs wpadnie do folderu spam, oferty, społeczności etc. Najpierw sprawdź te folder. Jeśli nie ma tam kursy, wyślemy ponownie. Napisz na adres: happy@kasiabem.com

Na jaki czas po zakupie mam dostęp do kursu?

Po zakupie możesz korzystać z kursu przez czas nieograniczony.

Od czego zacząć Happy Detoks?

Zanim przystąpisz do realizacji programu Happy Detoks, zapoznaj się z treścią książeczki i poznaj wszystkie kroki niezbędne, by zacząć oczyszczanie organizmu – nie pomijaj tych informacji – są bardzo ważne!

Czy kurs jest odpowiedni dla osób początkujących?

Dieta i program jogi oddechu i medytacji odpowiedni jest dla osób początkujących. Jeśli jednak dana sesja czy ćwiczenie sprawia Ci trudność, pomiń je. Jednak w przypadku ograniczeń ruchowych czy schorzeń należy skonsultować ćwiczenia z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Czy każdy może przeprowadzić Happy Detoks?

Jest to program bezpieczny i przetestowany przez tysiące osób. Dieta w programie jest wegańska, bez glutenu, laktozy, cukru, mięsa i używek. Każdy wariant jest dokładnie opisany wraz z zaleceniami dla kogo i kiedy najlepiej stosować. Na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie. Kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby z zaburzeniami odżywiania i poniżej 16 roku życia powinny skonsultować ja z lekarzem i/lub dietetykiem.

Czy potrzebuję jakiegoś sprzętu do ćwiczeń?

Potrzebna jest mata do jogi, przyda się także specjalistyczna lub zwykła poduszka do medytacji oraz koc do okrycia w relaksie, a także wygodny, niekrępujący ruchów strój.

POLITYKA PRYWATNOŚCI   |   REGULAMIN

©Kasia Bem 2021