MEDYTACJE

DLA SERCA

Pakiet 8 medytacji wprowadzających w stan koherencji serca, które wzmocnią Twoje pole elektromagnetyczne, korzystnie wpłyną na Twoje myśli i emocji oraz sprawią, że znajdziesz się w stanie optymalnej równowagi psychofizycznej.

Podnieś swoje wibracje i przyciągnij szczęście, miłość i obfitość!

Medytacje dla serca to ekspresowa metoda na lepsze zdrowie samopoczucie i relacje

Chcesz częściej czuć się dobrze i odczuwać pozytywne emocje?

Zacząć wreszcie przyciągać do swojego życia właściwe osoby, korzystne zdarzenia i okoliczności?

Codziennie doświadczać spokoju i radości, zamiast stresu i frustracji?

Poradzić sobie z obniżonym nastrojem, negatywnymi emocjami, podnieść odporność?

Co to jest
koherencja serca?

KOHERENCJA SERCA to przebadany naukowo sposób na życie w szczęściu i w zdrowiu. Jest stanem wewnętrznej spójności na poziomie mózgu i serca. Pozostając w harmonii serca odczuwamy spokój, wysoki poziom energii, wewnętrzną równowagę i zadowolenie.

Osoba w stanie koherencji odnosi osobiste korzyści z tego stanu, ale również silnie i pozytywnie oddziałuje na innych. Wytwarza spójne pole energetyczne, które jest korzystne dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Wibracje osoby w stanie koherencji są bardzo atrakcyjne dla otoczenia i przyciągają do niej ludzi oraz zdarzenia na podobnym poziomie. Osoby w stanie koherencji doświadczają w życiu wiele korzystnych zbiegów okoliczności, szczęśliwych zdarzeń, synchroniczności, przyśpieszenia i przyciągania.

w pakiecie

8 praktyk na koherencję serca

Technika błyskawicznego wprowadzenia w STAN KOHERENCJI

Natychmiast ustanawia równowagę miedzy sercem a mózgiem i przywraca optymalny stan psychofizyczny.

Medytacja OBFITOŚCI

Pomaga docenić siebie i dostrzec szczęście i obfitość „tu i teraz”.

Medytacja WYSOKO-WIBRACYJNA

3-etapowa praktyka, która wypełnia serce pozytywnymi uczuciami, szybko podnosi wibracje na poziom życzliwości i miłości.

Afirmacje PODNOSZĄCE WIBRACJE

Zestaw pozytywnych przekonań o samym sobie i otaczającym świecie, które manifestują się pozytywnymi zmianami w Twoim życiu.

Afirmacje WZMACNIAJĄCE WEWNĘTRZNĄ MOC

Zestaw przekonań, które pomagają uwierzyć w siebie, co przekłada się na konstruktywne działania i życiowe powodzenie.

Medytacja MIŁUJĄCEJ DOBROCI „METTA”

Transformuje relacje z samym sobą, innymi i światem. Napełnia serce miłością i życzliwością.

Koherencyjna technika ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW

Uwalnia od blokujących niskich emocji, podnosi wibracje, pomaga dostrzegać rozwiązania i konstruktywnie pokonać trudności.

Medytacja WIZJA SERCA

Umożliwia połączenie z mądrością duszy i daje początek budowaniu wizji, którą potem stwarzasz w swoim życiu.

o mnie

Jestem nauczycielką jogi, oddechu i medytacji, autorką książek „Happy Detoks”, „Happy Uroda” oraz serii DVD „Happy Joga”.

Medytacje wykorzystujące techniki koherencji to moje największe odkrycie ostatnich lat. Odkąd włączyłam je na stałe do zestawu moich codziennych praktyk, zauważyłam w swoim życiu wiele korzystnych zmian. Te medytacje, szybciej niż inne praktyki, skutecznie pomagają usunąć wewnętrzne blokady, pozbyć się negatywnych uczuć i podnieść wibracje na poziom radości, spokoju i wewnętrznej równowagi. Praktykowane regularnie tworzą grunt pod szczęśliwe życie, zgodne z najgłębszymi pragnieniami serca. Polecam je moim uczniom z pełnym przekonaniem, bo wiem, że skutecznie zmieniają życie na lepsze.

Kasia Bem

opinie

Spróbowałam pigułek – zdecydowanie polecam! – szczególnie tym zestresowanym i w ciągłym biegu. Bardzo łatwo je zaaplikować. W jednej minucie pomogąją złapać oddech i poczuć siebie oraz tak zapominane „tu i teraz”. To lek bez skutków ubocznych:).

~ Agata Srokowska

Kasia zamknęła oddechowe formuły w 1-minutowych kapsułkach czasu. Zaprojektowała je z aptekarską precyzją i głębokim zrozumieniem naszych potrzeb. Warto się uzależnić.

~ Agata Jankowska

Każda mama będzie wiedziała o czym mówię: szczególnie w ostatnim czasie szybkie rozwiązanie na stres, spokój i uśmiech jest na wagę złota. Na szczęście są pigułki od Kasi Bem, które naprawdę działają. Bo oddech ma moc. Bardzo polecam.

~ Olga Siekierska

Innowacyjne pigułki jogi są warte polecenia absolutnie każdemu! To krótki moment wytchnienia dla wszystkich, którzy w ciągu dnia nie mają czasu na rozłożenie maty. Są też świetną zachętą do dalszego zgłębiania praktyki jogi, oddechu i medytacji. Podaj dalej!

~ Filip Szawernowski

Pigułki Jogi na Oddech są rewelacyjne! Uwielbiam po nie sięgać, gdy mam mocno napięty grafik, czy stresującą sytuację, których – nie ma co się oszukiwać – w codziennym życiu nie brakuje. Kojący głos Kasi, skuteczne ćwiczenia oddechowe i przyjemna muzyka pozwalają szybka się wyciszyć lub złapać koncentrację do dalszej pracy. Bardzo polecam!

~ Evelina Leśniewska

cena

ILE TO KOSZTUJE?

Podnieś swoje wibracje i przyciągnij szczęście, miłość i obfitość!

MEDYTACJE

DLA SERCA

49 zł

Zestaw 8 praktyk na koherencję serca

8 medytacji (mp3) na koherencję serca

*Zestaw plików audio MP3 otrzymasz natychmiast po opłaceniu zamówienia na podany podczas zakupu adres e-mail.

Q&A

Masz pytania odnośnie medytacji? Zobacz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli masz wątpliwości lub nie znalazłaś tego czego szukasz, napisz do mnie na happy@kasiabem.com

Czy medytacje są odpowiednie dla każdego?

Tak. Każdy może korzystać z tych medytacji.

Jak często mogę korzystać z medytacji?

Tak często jak tego potrzebujesz i wtedy, gdy potrzebujesz. Najlepiej jest jednak wyrobić sobie nawyk regularnego odbywania medytacji rano po obudzeniu lub wieczorem przed zaśnięciem. Wtedy, będziesz móc lepiej zaobserwować korzystne oddziaływanie tych praktyk.

W jakiej pozycji medytować?

Wybierz wygodną pozycją siedzącą. Możesz medytować w siadzie skrzyżnym, siedząc na piętach, w siadzie japońskim lub siedząc na krześle, fotelu lub łóżku. Nie zalecam pozycji leżącej, gdyż może sprawić, że zaśniesz.

Jak szybko po zakupie otrzymam pliki audio?

Medytacje w postaci 8 plików audio Mp3 otrzymasz natychmiast po opłaceniu zakupu. Medytacje zostaną wysłane na podany przez Ciebie podczas zakupu adres e-mail. Upewnij się, że adres jest wpisany poprawnie!

Gdzie wykonywać medytacje?

Najlepiej wykonywać te ćwiczenia w ustronnym, spokojnym miejscu, tak aby można było się skupić na ich treści i wizualizacjach.

Na jak długo dostaję dostęp do medytacji?

Po zakupie pigułki, możesz pobrać na swój komputer. Dzięki temu będziesz mieć nagrania na zawsze, chyba, że je wykasujesz. Link z maila do pobrania będzie aktywny tak długo, jak pigułki na oddech będą dostępne w sprzedaży.

POLITYKA PRYWATNOŚCI   |   REGULAMIN

©Kasia Bem 2021 | Design Evelina Leśniewska